PAR ORGANIZATORU


Latvijas Pasākumu forumu organizē uzņēmums „UNTITLED”, kas darbojas Latvijas pasākumu nozarē kopš 2004. gada. “UNTITLED” komandas darbības joma ir pasākumu, notikumu un publisku un slēgtu norišu organizācijas pilna apjoma apkalpošana, radošā realizācija un tehniskā producēšana. Uzņēmums specializējies liela mēroga sarežģītu projektu organizēšanā.

1. LATVIJAS PASĀKUMU FORUMS

Pirmais Latvijas Pasākumu forums notika 2015. gada pavasarī Raiņa un Aspazijas zīmē. Raiņa aicinājums “Pastāvēs, kas pārvērtīsies, ledus lūzīs un tiks sasniegtas tāles!” - kļuva par 1. Latvijas Pasākumu foruma vadmotīvu. 2015. gada Latvijas Pasākumu forumu apmeklēja 206 dalībnieki.

Foruma laikā notika 35 lekcijas gan ar vietējiem, gan ārvalstu vadošajiem nozares speciālistiem. Galvenās lekciju tēmas bija par naratīviem pasākumos, ilgtspējīgu pasākumu veidošanu, drošību pasākumos, apdrošināšanas jautājumi, kā arī pasākumu komunikācija.

2015. gada Pasākumu forumu līdzorganizēja - Latvijas Pasākumu producentu asociācija (LaPPA), Latvijas Nacionālais kultūras centrs (LNKC), Latvijas Pasākumu centru asociācija (LPCA), Latvijas Kultūras centru asociācija (LKCA).


  LEJUPIELĀDĒT BUKLETU PDF   2. LATVIJAS PASĀKUMU FORUMS

2. Latvijas Pasākumu forums notika 2016. gadā un tas aizvadīts mākslinieka Jaņa Rozentāla krāsās. Otrajā forumā dalībnieki darbojās 12 dažādās paneļos divās paralēlajās programmās. Diskusijas paneļos bija galvenokārt par finansējuma piesaisti, jaunākajām tehnoloģijām, drošības un izglītības jautājumiem, nozari regulējošiem normatīvajiem aktiem un nozares attīstību nākotnē.

Jaunums šajā forumā bija atskats uz 2015. gada pasākumiem “show-case” stilā. Latvijas Pasākumu foruma laikā notika arī “LaPPA gada balvas 2015” un “LaPPA kvalitātes zīmes” pasniegšanas ceremonija.


LEJUPIELĀDĒT BUKLETU PDF    LEJUPIELĀDĒT AVĪZI    
LATVIJAS PASĀKUMU FORUMA 1. RUDENS SESIJA

Latvijas Pasākumu foruma 1. rudens sesija pulcēja pasākumu tehniskos nodrošinātājus un pasākumu rīkotājus vienas dienas pasākumā, kurš tika veltīts pasākumu tehnikai, tās nodrošinājumam un pasākumu aprīkojumam. Nodarbības notika divās paralēlās programmās. Lekciju ciklā “Īsi par galveno” skaņas, gaismas un video praktiķi informēja par nepieciešamo kvalitatīva pasākuma realizācijai. Ekspertu lekcijās - diskusijās īpaša uzmanība tika veltīta elektrības aprīkojuma, video nodrošinājuma un skaņas aprīkojuma plānošanas jautājumiem pasākumos. Visu pasākuma laiku darbojās Pasākumu ekspo.


LEJUPIELĀDĒT BUKLETU PDF    LEJUPIELĀDĒT VIESNĪCU PIEDĀVĀJUMU PDF


 3. LATVIJAS PASĀKUMU FORUMS

3. Latvijas Pasākumu forums notika, atzīmējot 50 gadus kopš tapusi leģendārā režisora Rolanda Kalniņa filma “Elpojiet dziļi”, kā arī atzīmējot paša režisora 95 gadu jubileju. Pasākumu foruma programma bija dalīta divās paralēlās sesijās: pasākumu izstrāde un pasākumu realizācija, iekļaujot tajās 14 aktuālus tematus. Dalībnieki lekcijās uzzināja par kultūras auditoriju Latvijā, par jaunām norises vietām, par aktuālo pasaules tendenci – pasākumu tūrismu, jaunumiem pasākumu drošības autortiesību jomā. Pecha-kucha formātā (katrs no 20 prezentācijas slaidiem tiek rādīts 20 sekundes) foruma dalībnieki uzzināja par 2017. un 2018. gada jaunajiem pasākumiem. 3. Latvijas pasākumu forumā notika “LaPPA gada balvas 2016” un “LaPPA kvalitātes zīmes” pasniegšanas ceremonija.


 LEJUPIELĀDĒT LAIKA PLĀNOJUMU PDF    LEJUPIELĀDĒT PROGRAMMU PDF    LEJUPIELĀDĒT AVĪZI    NOKĻŪŠANA UZ 3 PASĀKUMU FORUMU

 

LATVIJAS PASĀKUMU FORUMA 2. RUDENS SESIJA


Latvijas Pasākumu foruma 2. rudens sesija notiks Arēnā Rīga 31. oktobrī un būs veltīta pasākumu tehniskā aprīkojuma jautājumiem, to praktiskam nodrošinājumam un pasākumu aprīkojumam, nozares piegādātāju jaunumiem un aktualitātēm. Pasākumu foruma rudens sesijas auditorija ir visi pasākumu rikotāji, kas vēlas uzzināt par jaunumiem pasākumu aprīkojuma jomā.

Rudens sesijas fokusā - pasākumu tehniskajā aprīkojuma (skatuves un konstrukcijas, pasākumu skaņas aprīkojums, pasākumu gaismas aprīkojums, pasākumu video nodrošinājums, scenogrāfija un noformējums, speciālie efekti un pirotehnika), pasākumu teritorijas aprīkojuma (teltis, angāri, norobežojumi un cits pasākumu iekārtojuma aprīkojums, pasākumu teritorijas noformējums, auditorijas zonējuma aprīkojums, sanitārie mezgli, elektrības nodrošinājuma risinājumi, informācijas un plūsmas kontroles sistēmas, apsardze un pasākumu drošība, biļešu un reģistrācijas sistēmas) un telpu un pasākumu norises vietu nodrošinājuma jaunumi. Latvijas Pasākumu foruma rudens sesija ir platforma, kurā tehniskās un aprīkojuma kompānijas tiekas ar pasākumu rīkotājiem un runā par kopīgiem nozares jautājumiem.

Latvijas Pasākumu foruma rudens sesijā notiks arī Pasākumu Ekspo - pasākumu nozares profesionālā izstāde.

Pēc dalībnieku ieteikuma pirmo reizi rudens sesijā notiks labāko 2016/2017 gada pasākumu tehnisko risinājumu prezentācijas un plānoto 2017/2018 gada pasākumu tehnisko realizāciju prezentācijas.

Pieteikšanās Latvijas Pasākumu foruma rudens sesijai (dalības maksā iekļautas Arēna Rīga pusdienas un kafijas pauze) - mājas lapā www.pasakumuforums.lv (early bird reģistrācija - līdz 1. oktobrim par zemāku cenu).


Programmā: 

Ieskats 1. rudens sesijā, kas notika 2016. gadā:


PROGRAMMA CENU LAPA IZVIETOJUMS