5. Latvijas Pasākumu forums

5. Latvijas Pasākumu forums notiks no 2019. gada 19. līdz 22. martam Liepājā (koncertzālē “Lielais dzintars”) un piedāvās dalībniekiem plašu un interesantu programmu, kurā dzimt jaunām idejām.

Lasīt vairāk... Reģistrēties

Kad pasākums kļūst par Notikumu

Latvijā katru gadu notiek daudzi tūkstoši pasākumu, bet tikai daļa no tiem kļūst par Notikumiem. Kas kopīgs pasākumu veiksmes stāstiem? Kā izmērīt pasākuma atdevi un kāpēc rīkot pasākumus? Ko darīt un nedarīt, rīkojot pasākumus?

Lasīt vairāk...

Pasākumu gada balvu

Biedrība “Latvijas Pasākumu producentu asociācija” (LaPPA) sadarbībā ar Latvijas Pasākumu forumu un Kultūras ministrijas Latvijas valsts simtgades biroju noteiks labākos Latvijas 2018. gada pasākumus. Pieteikumus balvai producenti var iesniegt jau šobrīd, bet “Pasākumu gada balvas” pasniegšanas ceremonija kopā ar ikgadējo nozares “Pasākumu forumu” 19.-22. martā norisināsies “Lielajā dzintarā” Liepājā.

Lasīt vairāk...

Pasākumu ekspo 2018

Pasākumu ekspo ir vienīgā pasākumu nozares izstāde - platforma pasākumu nozares piegādātājiem. Pasākumu ekspo laikā nozares profesionāļi un interesenti var iegūt informāciju par nozares aktualitātēm, savukārt nozares uzņēmumi un piegādātāji var iepazīstināt auditoriju ar jaunumiem, demonstrēt savu aprīkojumu un stāstīt par pakalpojumiem un plānotajiem pasākumiem. Pasākumu ekspo 2018 notiks kopā ar Latvijas Pasākumu foruma rudens sesiju - 2018. gada 18. un 19. septembrī no plkst. 11.00 līdz 18.00 Arēnā Rīga, Skanstes ielā 21.

Lasīt vairāk...

Labāko pasākumu risinājumu prezentācijas

2018. gada 18. septembrī Arēna Rīga Latvijas Pasākumu forums organizēs prezentāciju ciklu "Pasākumu ekspo 2018. Labāko pasākumu risinājumu prezentācijas”, kurā piedalīties aicināti pēdējā gada ietvaros tapušo pasākumu rīkotāji un tehniskie nodrošinātāji. Pasākumu ekspo un Latvijas Pasākumu foruma rudens sesijas apmeklētājiem ieeja bezmaksas.

Lasīt vairāk...

Latvijas Pasākumu foruma 3. rudens sesija

Latvijas Pasākumu foruma 3. rudens sesija notiks 2018. gada 19. septembrī un pulcēs nozares profesionāļus no visas Latvijas. Rudens sesijas fokusā - pasākumu aprīkojums un tehniskais nodrošinājums. Latvijas Pasākumu foruma rudens sesijas dalībnieki lekciju starplaikos varēs apmeklēt Pasākumu ekspo - vienīgo pasākumu nozares izstādi - platformu pasākumu nozares piegādātājiem.

Lasīt vairāk...